Rzeczoznawca samochodowy Olsztyn cennik.
Postaw na najlepszych ekspertów motoryzacyjnych w Olsztynie!

Sprawdzenie auta przed zakupem Olsztyn i okolice

Kupując samochód używany pewnie każdy stara się sprawdzić  dokładnie wszystkie jego elementy. Nie chce stracić pieniędzy, narazić się na kpiny rodziny i znajomych, których słowa „znowu kupiłeś grata” mogą naprawdę zaboleć.  Zakup auta to niekiedy inwestycja pochłaniająca dużą część budżetu domowego. Na wymarzony samochód odkładamy nieraz pieniądze kilka lat.   Każdy marzy o kupnie auta bezwypadkowego, bezawaryjnego, które będzie nam służyło jak najlepiej. Żeby obejrzeć i ewentualnie kupić samochód nie pojedziesz raczej sam. Zwykle prosisz znajomego „specjalistę”, któremu i tak musisz coś „zaoferować”. Nie zawsze znajomy „specjalista” chce z Tobą pojechać, ponieważ dla niego też nie jest to komfortowa sytuacja.

Stanowczo odradzamy kupno pojazdu samemu, gdyż oszustwa handlarzy używanymi samochodami są wręcz legendarne. Jeśli nie chcesz się rozczarować nowo zakupionym pojazdem, uniknąć wymówek ze strony znajomych i rodziny zamów sprawdzenie samochodu przed zakupem u naszego rzeczoznawcy. Nie masz czasu, żeby obejrzeć samochód w Olsztynie- my zrobimy to za Ciebie.

Podczas wnikliwej analizy badanego pojazdu jesteśmy w stanie wykryć niemalże wszystkie ukryte usterki techniczne oraz czy dany samochód nie uległ wypadkowi.

Dlaczego wybrać wynajmij-rzeczoznawcę?

Stawiamy na jakość! W raporcie technicznym znajdziesz informacje na temat pojazdu a dokumentacja fotograficzna zobrazuje stan faktyczny auta.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem pomiarowym.

Solidna ekspertyza podparta jest wiedzą oraz doświadczeniem naszych specjalistów.

Nasi eksperci sprawdzają miedzy innymi:

  • podwozie pod kątem zużycia, uszkodzeń i korozji;

  • profesjonalnym cyfrowym czujnikiem grubość lakieru powierzchnię karoserii (karoserie stalowe, ocynkowane i aluminiowe);

  • szyby i lampy (zgodność rocznika z rocznikiem samochodu, uszkodzenia);

  • stan i rocznik ogumienia;

  • układ kierowniczy, pojawiające się kontrolki na desce rozdzielczej);

  • wnętrze samochodu (zużycie zgodne z przebiegiem auta, wytarcia, uszkodzenia, układy sterowania);

  • komorę silnika, bagażnik (sprawdzanie pod kątem uszkodzeń powypadkowych, ocena pracy i stanu silnika, wycieki);

Ponadto przeprowadzona zostanie  jazda próbna, podczas której ocenimy pracę zawieszenia, skrzyni biegów, sprzęgła, układu wspomagania, poprawność toru jazdy.