Postaw na jakość!
Postaw na najlepszych ekspertów motoryzacyjnych w Rzeszowie!

Sprawdzenie auta przed zakupem Rzeszów i okolice

Pewnie nie pierwszy raz kupujesz samochód i musiałaś prosić się znajomego-specjalisty, czy z Tobą zechce pojechać i obejrzeć wybrany samochód. Wybierając naszą usługę nie musisz się o to martwić. Profesjonalnie sprawdzimy na terenie województwa podkarpackiego wybrany przez Ciebie samochód. Efektem naszej pracy  będzie rzetelny i obiektywny raport. Nasi eksperci są pasjonatami, rzeczoznawcami o wykształceniu technicznym. Setki sprawdzonych samochodów – to zdobyte doświadczenie, którego nie zdobędzie się w żadnej szkole, czy też warsztacie samochodowym. Eksperci wiedzą na jakie układy, elementy sprawdzanego auta mają zwrócić  szczególną uwagę, ponieważ każda marka pojazdu  ma swoje słabe punkty.

Oferujemy też sprawdzanie samochodu z naszym ekspertem, pomagając również w negocjacji ceny auta. Dzięki nam kupisz samochód nawet o kilka tysięcy taniej. Znalezione przez naszego eksperta  usterki będą znaczącym argumentem do obniżenia ceny pojazdu.

Podczas wnikliwej analizy badanego pojazdu jesteśmy w stanie wykryć niemalże wszystkie ukryte usterki techniczne oraz czy dany samochód nie uległ wypadkowi.

Dlaczego wybrać wynajmij-rzeczoznawcę?

Stawiamy na jakość! W raporcie technicznym znajdziesz informacje na temat pojazdu a dokumentacja fotograficzna zobrazuje stan faktyczny auta.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem pomiarowym.

Solidna ekspertyza podparta jest wiedzą oraz doświadczeniem naszych specjalistów.

Nasi eksperci sprawdzają miedzy innymi:

  • podwozie pod kątem zużycia, uszkodzeń i korozji;

  • profesjonalnym cyfrowym czujnikiem grubość lakieru powierzchnię karoserii (karoserie stalowe, ocynkowane i aluminiowe);

  • szyby i lampy (zgodność rocznika z rocznikiem samochodu, uszkodzenia);

  • stan i rocznik ogumienia;

  • układ kierowniczy, pojawiające się kontrolki na desce rozdzielczej);

  • wnętrze samochodu (zużycie zgodne z przebiegiem auta, wytarcia, uszkodzenia, układy sterowania);

  • komorę silnika, bagażnik (sprawdzanie pod kątem uszkodzeń powypadkowych, ocena pracy i stanu silnika, wycieki);

Ponadto przeprowadzona zostanie  jazda próbna, podczas której ocenimy pracę zawieszenia, skrzyni biegów, sprzęgła, układu wspomagania, poprawność toru jazdy.