Rzeczoznawca samochodowy Kielce cennik.
Postaw na najlepszych ekspertów motoryzacyjnych w Kielcach!

Sprawdzenie samochodu przed kupnem Kielce i okolice

Planujesz zakupić samochód w Kielcach? Wykonaj oględziny bez wychodzenia z domu . Mimo że miasto Kielce otacza aż  6 województw niestety sieć dobrych dróg  jest ograniczona.  Żeby nie tracić czasu oraz pieniędzy  na dojazd  najlepszym rozwiązaniem będzie wybranie jednego z 3 pakietów naszych usług. Sprawdzając wybrany przez Ciebie samochód nasi rzeczoznawcy bardzo skrupulatnie podejdą do oględzin.

Województwo świętokrzyskie słynie z dużej ilości komisów z  używanymi autami. Statystycznie najwięcej wybranych przez państwa usług naszej firmy przypadło na Chmielnik, Daleszyce, Staszów, Kielce, Końskie, Radoszyce, Bodzentyn.

Z racji tego, że siedziba naszej firmy znajduję się w Kielcach możecie liczyć na promocje, które należy śledzić na Instagramie, Facebooku oraz na naszej stronie.

Podczas wnikliwej analizy badanego pojazdu jesteśmy w stanie wykryć niemalże wszystkie ukryte usterki techniczne oraz czy dany samochód nie uległ wypadkowi.

Dlaczego wybrać wynajmij-rzeczoznawcę?

Stawiamy na jakość! W raporcie technicznym znajdziesz informacje na temat pojazdu a dokumentacja fotograficzna zobrazuje stan faktyczny auta.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem pomiarowym.

Solidna ekspertyza podparta jest wiedzą oraz doświadczeniem naszych specjalistów.

Nasi eksperci sprawdzają miedzy innymi:

  • podwozie pod kątem zużycia, uszkodzeń i korozji;

  • profesjonalnym cyfrowym czujnikiem grubość lakieru powierzchnię karoserii (karoserie stalowe, ocynkowane i aluminiowe);

  • szyby i lampy (zgodność rocznika z rocznikiem samochodu, uszkodzenia);

  • stan i rocznik ogumienia;

  • układ kierowniczy, pojawiające się kontrolki na desce rozdzielczej);

  • wnętrze samochodu (zużycie zgodne z przebiegiem auta, wytarcia, uszkodzenia, układy sterowania);

  • komorę silnika, bagażnik (sprawdzanie pod kątem uszkodzeń powypadkowych, ocena pracy i stanu silnika, wycieki);

Ponadto przeprowadzona zostanie  jazda próbna, podczas której ocenimy pracę zawieszenia, skrzyni biegów, sprzęgła, układu wspomagania, poprawność toru jazdy.