Weryfikacja kosztorysów naprawy

Co nas wyróżnia?

• Jako jedyna firma w Polsce weryfikujemy Państwa kosztorys za darmo i dajemy odpowiedź o ile kosztorys został zaniżony.

• Wykonujemy na życzenie klienta kosztorys naprawy w systemie Experckim, dzięki czemu mogą się Państwo dochodzić swoich racji z ubezpieczycielem, dzięki gotowym wzorom.

• Istnieje możliwość dodatkowych oględzin uszkodzonego pojazdu przez Naszego Experta w dowolnej części kraju. Posiadamy ponad 35 specjalistów.

• Wykonujemy kosztorysy napraw samochodów: osobowych, dostawczych, ciężarowych, naczep ect.

• Dokonujemy analizy wartości pojazdu przez ubezpieczyciela.

• Współpracujemy z biegłymi sądowymi w zakresie techniki motoryzacyjnej.

Jak działamy ?

1. W pierwszej kolejności prosimy Państwa o uzupełnienie formularza kontaktowego oraz wysłanie kosztorysu naprawy wykonanego przez ubezpieczyciela.

2. Kontaktujemy się z Państwem w celu przekazania informacji o ile został zaniżony kosztorys

3. Na życzenie klienta wykonujemy prawidłowy kosztorys z zgodnie z technologią napraw, oraz udostępniamy procedury jak dochodzić swoich racji z ubezpieczycielem.

4. Jeżeli Państwo uważają, że ubezpieczyciel nie uwzględnił wszystkich uszkodzonych elementów, możemy wykonać dodatkowe oględziny pojazdu w dowolnej części Polski.

Dla kogo jest ta oferta?

Oferta skierowana jest dla klientów indywidualnych, jak i również dla instytucji prowadzących serwisy blacharsko-lakiernicze, oraz dla kancelarii prawniczych.

Przykład :

.

Formularz kontaktowy

    ZAMÓW RAPORT