Rzeczoznawca samochodowy Zielona Góra cennik.
Postaw na najlepszych ekspertów motoryzacyjnych w Zielonej Górze!

Sprawdzenie auta przed zakupem Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski i okolice

Być może spotkaliście się z sytuacją kiedy przyjeżdżacie kupić wymorzony samochód, który przepięknie wygląda na zdjęciach umieszczonych w ogłoszeniu, a zastajecie nadszarpniętego „zębem czasu” grata. Jesteśmy wtedy rozczarowani, źli, ponieważ musieliśmy jechać kilkaset kilometrów tracąc czas i pieniądze. Handlarze wiedzą, jak wykonywać zdjęcie, żeby samochód wyglądał tak, jakby wyjechał dopiero z salonu. Są również  „mistrzami” opisu – prawie wszystkie samochody są bezwypadkowe, z niskim przebiegiem i oczywiście w oryginalnym lakierze. Oczywiście takie auta się zdarzają (nie tylko w salonie), ale większość ma swoje większe lub mniejsze wady.

Dzięki naszym ekspertom poznasz stan wybranego przez Ciebie pojazdu na ternie całego województwa lubuskiego.  Po oględzinach auta przesyłamy państwu profesjonalny raport z załączoną  dokumentacją zdjęciową. Dokumentacja zdjęciowa ważna jest przy opisie zarysowań, wgniotek innych uszkodzeń karoserii i wnętrza pojazdu, ponieważ dla nie jednej osoby np. mała rysa na masce dyskwalifikuje zakup. Takich zarysowań, wgniotek trudno dopatrywać się na zdjęciach w ogłoszeniu. Dlatego i tak ostateczna decyzja o kupnie samochodu leży po stronie kupującego.

Podczas wnikliwej analizy badanego pojazdu jesteśmy w stanie wykryć niemalże wszystkie ukryte usterki techniczne oraz czy dany samochód nie uległ wypadkowi.

Dlaczego wybrać wynajmij-rzeczoznawcę?

Stawiamy na jakość! W raporcie technicznym znajdziesz informacje na temat pojazdu a dokumentacja fotograficzna zobrazuje stan faktyczny auta.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem pomiarowym.

Solidna ekspertyza podparta jest wiedzą oraz doświadczeniem naszych specjalistów.

Nasi eksperci sprawdzają miedzy innymi:

  • podwozie pod kątem zużycia, uszkodzeń i korozji;

  • profesjonalnym cyfrowym czujnikiem grubość lakieru powierzchnię karoserii (karoserie stalowe, ocynkowane i aluminiowe);

  • szyby i lampy (zgodność rocznika z rocznikiem samochodu, uszkodzenia);

  • stan i rocznik ogumienia;

  • układ kierowniczy, pojawiające się kontrolki na desce rozdzielczej);

  • wnętrze samochodu (zużycie zgodne z przebiegiem auta, wytarcia, uszkodzenia, układy sterowania);

  • komorę silnika, bagażnik (sprawdzanie pod kątem uszkodzeń powypadkowych, ocena pracy i stanu silnika, wycieki);

Ponadto przeprowadzona zostanie  jazda próbna, podczas której ocenimy pracę zawieszenia, skrzyni biegów, sprzęgła, układu wspomagania, poprawność toru jazdy.